COMPETITIVE INNOVATIVE &LEADER

About Us

The first milestones of our company, which took its place in the sector in the last century, where innovative thinking has increased rapidly, as required by the competition and developing technology, have been laid in Konya in the first quarter of 2004 by "ALİ SAĞLAM".

Read more
agri sağlam
agri sağlam

INNOVATIVE
THOUGHT

ENVIRONMENT
AND STURDY

QUALITY
AND HONESTY

COMPETITION
POWER

PRODUCTS

PRODUCTS

About Us


HISTORY

2004

Rekabet ve gelişen teknolojinin gerektirdiği şekilde, yenilikçi düşüncenin hızla yükseliş gösterdiği son yüzyılda, sektördeki yerini alan firmamızın ilk kilometre taşları, 2004 yılının ilk çeyreğinde “ALİ SAĞLAM” tarafından Konya’da  atılmıştır.

2009

Tarım ve değirmen sektörlerine; şanzıman, dişli ve bilimum yedek parça tedarik eden firmamız sürekli yenilikçi çalışma prensibinden doğan güçle beraber plastik sektörüne de 2009 yılında giriş yapmıştır

2011

Firmamız, gelişen makine parkuru ve uzman ekibiyle birlikte yurtiçinde ürettiği yüksek kaliteli ürünlerini 2011 yılında ülkemiz sınırları dışına da taşımayı başarmıştır.

2015

Firmamız artan taleplere ve sektördeki eksiklere kayıtsız kalmayarak tarım makineleri şanzımanları ve plastik yedek parçalarının imalatına da 2015 yılında başlamıştır.

2017

Her geçen gün artan dünya nüfusunun, buna bağlı olarak artan tüketimin, büyüyen tarım arazilerinin doğurduğu ihtiyaçlar doğrultusunda, yıllık çeşitli olarak 2017 yılı itibariye 50.000 tarım makinesine yüksek kaliteli ve kusursuz şanzıman, dişli, plastik ve bilimum yedek parça imalatı gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

2020

Firmamız üst düzey ar-ge ve inovasyon çalışmaları doğrultusunda artan iç ve dış ticaret talebine karşılıksız kalmayarak 2020 yılında grup şirket olmuştur.

ARE YOU READY TO CONTACT US?

agri sağlam katalog